BLACK RED WHITE Malcolm SZFN2D rohová šatníková skriňa dub canyon monument / sivý wolfram / potlač
432.00 €
Do obchodu
Priestranná rohová šatníková skriňa MALCOLM SZFN2D obsahuje tyč na zavesenie šiat či košieľ a osem poličiek po stranách skrine. Skriňa je vo farebnom... Celý popis
Popis
Priestranná rohová šatníková skriňa MALCOLM SZFN2D obsahuje tyč na zavesenie šiat či košieľ a osem poličiek po stranách skrine. Skriňa je vo farebnom prevedení dub canyon monument so zaujímavou potlačou v kombinácii s farbou sivý wolfram. Táto štýlová kombinácia farieb vytvára najmodernejšie trendy…
Parametre
| VÝŠKA | 205.5 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 95.5 cm |
| ŠÍRKA | 95.5 cm |
| ZNAČKA | BLACK RED WHITE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Malcolm SZFN2D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub canyon monument / sivý wolfram / potlač |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | fóliovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rohový |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP DVERÍ / DVIEROK | krídlové |
| TYP SKRINE | policovo-šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| ZRKADLO | nie |
| FARBA | dub canyon monument / sivý wolfram / potlač |
| MATERIÁL | fóliovaná DTD |