BLACK RED WHITE Kaspian SZF5D2S šatníková skriňa so zrkadlom dub sonoma
641.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa so zrkadlom KASPIAN REG5D2S je praktickou pomocníčkou vhodnou do každého príbytku. Spevnené boky posilňujú štruktúru nábytku a zdokonaľujú... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa so zrkadlom KASPIAN REG5D2S je praktickou pomocníčkou vhodnou do každého príbytku. Spevnené boky posilňujú štruktúru nábytku a zdokonaľujú celkový vzhľad. Všetko oblečenie si môžete bezpečne uschovať v jej útrobách. Moderné bez úchytkové otváranie zaisťuje tvarovaná predná hrana…
Parametre
| HĹBKA | 55.5 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 211 cm |
| ŠÍRKA | 153.5 cm |
| ZNAČKA | BLACK RED WHITE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kaspian SZF5D2S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | fóliovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 5 |
| POČET SEKCIÍ | 6 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 2 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP DVERÍ / DVIEROK | krídlové |
| TYP SKRINE | policovo-šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| ZRKADLO | áno |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | fóliovaná DTD |