BLACK RED WHITE Holten KOM2D komoda biela / dub wotan / biely lesk
247.00 €
Do obchodu
Komoda HOLTEN KOM2D Vás očarí nielen na prvý pohľad, ale zakaždým, ako Vám na ňu padne zrak. Komoda vyžaduje jednoduchú montáž. Rozmery komody sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Komoda HOLTEN KOM2D Vás očarí nielen na prvý pohľad, ale zakaždým, ako Vám na ňu padne zrak. Komoda vyžaduje jednoduchú montáž. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 106x42x83,5 cm. Kolekcia nábytku Holten sa vyznačuje nádherným farebným prevedením dub wotan s kombináciou bieleho korpusu. Biely lesk na…
Parametre
| ŠÍRKA | 106 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 83.5 cm |
| ZNAČKA | BLACK RED WHITE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Holten KOM2D |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / dub wotan / biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / fóliovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | systém tichého dovierania dvierok |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | áno |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | biela / dub wotan / biely lesk |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / fóliovaná MDF |