BLACK RED WHITE Balder REG1D1S policová skriňa dub riviera / biely lesk
233.00 €
Do obchodu
Vyskladajte si spálňu či detskú izbu podľa svojich požiadaviek a predstáv s jedinečnou kolekciou Balder. Príjemné farebné prevedenie a jednoduché línie... Celý popis
Popis
Vyskladajte si spálňu či detskú izbu podľa svojich požiadaviek a predstáv s jedinečnou kolekciou Balder. Príjemné farebné prevedenie a jednoduché línie zútulnia každý priestor a vnesú do neho pocit teplého domova, pokoja a harmónie. Policová skriňa BALDER REG1D1S je dokonalou pomocníčkou pri…
Parametre
| VÝŠKA | 192 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| ZNAČKA | BLACK RED WHITE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Balder REG1D1S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub riviera / biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | fóliovaná DTD / fóliovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP DVERÍ / DVIEROK | krídlové |
| TYP SKRINE | policová |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| ZRKADLO | nie |
| FARBA | dub riviera / biely lesk |
| MATERIÁL | fóliovaná DTD / fóliovaná MDF |