BLACK RED WHITE Azteca SZF3D/21/18 šatníková skriňa biela / biely lesk / wenge magia
366.00 €
Do obchodu
Trojdverová šatníková skriňa AZTECA SZF3D/21/18 je nábytkom, ktorý nielen úžasne zapadne svojím dizajnom do Vašej spálne, ale aj dokonale uschová všetky Vaše... Celý popis
Popis
Trojdverová šatníková skriňa AZTECA SZF3D/21/18 je nábytkom, ktorý nielen úžasne zapadne svojím dizajnom do Vašej spálne, ale aj dokonale uschová všetky Vaše veci. Rozmery skrine sú (ŠxHxV): 180x57x210 cm. Elegantný nábytok z kolekcie Azteca vytvára jedinečný interiér s minimalistickým dizajnom.…
Parametre
| ŠÍRKA | 180 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 210 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| ZNAČKA | BLACK RED WHITE |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Azteca SZF3D/21/18 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / biely lesk / wenge magia |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | fóliovaná DTD / fóliovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | fóliovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | systém tichého dovierania dvierok a zásuviek |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP DVERÍ / DVIEROK | krídlové |
| TYP SKRINE | policovo-šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| ZRKADLO | nie |
| FARBA | biela / biely lesk / wenge magia |
| MATERIÁL | fóliovaná DTD / fóliovaná MDF |