Barová stolička zamat / kov Dekorhome Tmavo zelená
115.60 €
Do obchodu
Vychutnajte si pohár vína, dajte si niečo na zub alebo si len tak oddýchnite na tejto barovej stoličke. Barová stolička je čalúnená na dotyk mäkkým zamatom,... Celý popis
Popis
Vychutnajte si pohár vína, dajte si niečo na zub alebo si len tak oddýchnite na tejto barovej stoličke.
Barová stolička je čalúnená na dotyk mäkkým zamatom, ktorý vám zaistí optimálne pohodlie pri sedení. Rám z chrómovanej ocele zaručuje mimoriadnu odolnosť a stabilitu, zatiaľ čo vstavaná opierka nôh vám zase prinesie väčší pôžitok zo sedenia. Výšku otočnej barovej stoličky navyše ľahko upravíte pomocou mechanizmu s plynovým piestom.
Barová stolička predstavuje dokonalý doplnok do každého funkčného baru alebo jedálne. Stolička sa tiež otáča o 360 stupňov, čo jej dodáva skvelú flexibilitu.
Farba:krémováhorčicováružovávínovámodrásvetlozelenátmavozelenáhnedásvetlosivátmavosiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:lakovaná oceľ / zamat (100% polyester)
Rozmery:šírka: 40 cmhĺbka: 43 cmvýška: 90 - 111 cm
výška operadla: 35,5 cmpriemer základne: 38,5 cm
Hmotnosť:7,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 7,3 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 43 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavo zelená |
| Hmotnosť | 7300.000g |