Barová stolička zamat / kov Dekorhome Čierna
107.40 €
Do obchodu
Vychutnajte si pohár vína, dajte si niečo na zub alebo si len tak oddýchnite na tejto barovej stoličke. Stolička je čalúnená mäkkým zamatom, ktorý je príjemný... Celý popis
Popis
Vychutnajte si pohár vína, dajte si niečo na zub alebo si len tak oddýchnite na tejto barovej stoličke.
Stolička je čalúnená mäkkým zamatom, ktorý je príjemný na dotyk a ponúka optimálny komfort. Podstava z práškovo lakovanej ocele zaručuje mimoriadnu odolnosť, zatiaľ čo vstavaná opierka na nohy vám zase zaistí pohodlnejšie posedenie. Výšku otočnej barovej stoličky navyše ľahko upravíte pomocou mechanizmu s plynovým piestom.
Barová stolička predstavuje dokonalý doplnok do každého funkčného baru alebo jedálne.
Farba:krémováhorčicováružovávínovámodrásvetlozelenátmavozelenáhnedásvetlosivátmavosiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:lakovaná oceľ / zamat (100% polyester)
Rozmery:šírka: 45 cmhĺbka: 43 cmvýška: 75 - 97 cm
priemer základne: 38,5 cm
Hmotnosť:6,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| HĹBKA | 43 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 6500.000g |