Barová stolička zamat / chróm Dekorhome Vínová
102.60 €
Do obchodu
Vychutnajte si pohár vína, dajte si niečo na zub alebo si len tak oddýchnite na tejto modernej barovej stoličke. Barová stolička je čalúnená mäkkým zamatom,... Celý popis
Popis
Vychutnajte si pohár vína, dajte si niečo na zub alebo si len tak oddýchnite na tejto modernej barovej stoličke.
Barová stolička je čalúnená mäkkým zamatom, ktorý je príjemný na dotyk, a ponúka teda optimálny komfort. Chrómovaný oceľový rám zaručuje mimoriadnu odolnosť. Výšku stoličky ľahko upravíte pomocou mechanizmu s plynovým piestom.
Barová stolička predstavuje dokonalý doplnok do každého funkčného baru alebo jedálne. Stolička sa navyše otáča o 360 stupňov, čo jej dodáva skvelú flexibilitu.
Farba:krémováhorčicováružovávínovámodrásvetlozelenátmavozelenáhnedásvetlosivátmavosiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:chrómovaná oceľ / zamat (100% polyester)
Rozmery:šírka: 46 cmhĺbka: 44 cmvýška: 62,5 - 77,5 cm
hĺbka sedu: 38,5 cmvýška operadla: 30,5 cm
priemer základne: 38,5 cm
Hmotnosť:5,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 5,5 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA | 77,5 cm |
| VÝŠKA | 62,5 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 38,5 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 30,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Vínová |
| Hmotnosť | 5500.000g |