Barová stolička umelá koža / chróm Dekorhome Oranžová
94.10 €
Do obchodu
Táto barová stolička vyniká svojím jednoduchým, ale nadčasovým dizajnom a poskytne vám pri sedení maximálne pohodlie. Stolička je čalúnená umelou kožou, ktorá... Celý popis
Popis
Táto barová stolička vyniká svojím jednoduchým, ale nadčasovým dizajnom a poskytne vám pri sedení maximálne pohodlie.
Stolička je čalúnená umelou kožou, ktorá vám jednak zaistí optimálne pohodlie a jednak sa ľahko čistí. Chrómovaná oceľová podstava zaručuje mimoriadnu odolnosť a vstavaná opierka na nohy vám posedenie ešte spríjemní. Ergonomický dizajn stoličky vám umožní pohodlne sa uvelebiť na celé hodiny. Výšku otočné barové stoličky ľahko upravíte pomocou mechanizmu s plynovým piestom. Barová stolička predstavuje dokonalý doplnok do každého funkčného bare či jedálne. Stolička sa tiež otáča o 360 stupňov, čo jej dodáva skvelú flexibilitu.
Balenie obsahuje 1 barovú stoličku.
Farba:biela / chrómkrémová / chrómoranžová / chrómčervená / chrómvínová / chrómfialová / chrómzelená / chrómhnedá / chrómsivá / chrómčierna / chróm
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:umelá koža / kov
Rozmery:šírka: 40,5 cmhĺbka: 48 cmvýška: 88 - 109 cm
priemer základne: 41 cm
Hmotnosť:8,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| VÝŠKA | 109 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| ŠÍRKA | 40,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA | 48 cm |
| DEKOR | Chróm |
| HMOTNOSŤ | 8,3 kg |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Oranžová |
| Hmotnosť | 8300.000g |