Barová stolička umelá koža / chróm Dekorhome Červená
83.30 €
Do obchodu
Táto trendy barová stolička v elegantne modernom štýle krásne vynikne v každom prostredí, či už doma, v kancelárii, v bare, v kaviarni či na mnohých iných... Celý popis
Popis
Táto trendy barová stolička v elegantne modernom štýle krásne vynikne v každom prostredí, či už doma, v kancelárii, v bare, v kaviarni či na mnohých iných miestach.
Barová stolička je čalúnená ľahko umývateľnou umelou kožou a poskytne vám optimálne pohodlie pri sedení. Chrómovaná oceľová základňa zaručuje mimoriadnu odolnosť. Výšku ľahko upravíte mechanizmom s plynovým piestom, aj preto je dokonalým doplnkom do každého baru či jedálne. Barová stolička je otočná o 360 stupňov, čo jej dodáva skvelú flexibilitu.
Farba:biela / chrómkrémová / chrómoranžová / chrómčervená / chrómvínová / chrómfialová / chrómzelená / chrómhnedá / chrómsivá / chrómčierna / chróm
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:umelá koža / kov
Rozmery:šírka: 44 cmhĺbka: 46 cmvýška: 82 - 103 cm
hĺbka sedu: 38,5 cm
priemer základne: 38,5 cm
Hmotnosť:6,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| VÝŠKA | 103 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 6,7 kg |
| HĹBKA | 46 cm |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 38,5 cm |
| DEKOR | Chróm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Červená |
| Hmotnosť | 6700.000g |