Barová stolička TERKAN Tempo Kondela Čierna
96.80 €
Do obchodu
Originálna barová stolička TERKAN má pevnú stabilnú konštrukciu vyrobenú z kovu vo farebnom prevedení: čierna. Sedák je čalúnený čiernou alebo sivou látkou.... Celý popis
Popis
Originálna barová stolička TERKAN má pevnú stabilnú konštrukciu vyrobenú z kovu vo farebnom prevedení: čierna. Sedák je čalúnený čiernou alebo sivou látkou.
Stolička je otočná a výškovo nastaviteľná.
Farba:čiernasivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:kov / látka
Rozmery:šírka: 47,5 cmvýška: 84 - 105 cmhĺbka: 51 cm
výška sedu: 62 - 73 cmhĺbka sedu: 35 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:14 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 73 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 14000.000g |