Barová stolička TAHIRA Tempo Kondela Béžová
84.60 €
Do obchodu
Moderná barová stolička TAHIRA je vyrobená z kvalitných materiálov. Nohy sú vyrobené z masívu buka a sedák s chrbtovou opierkou a podrúčkami je čalúnený... Celý popis
Popis
Moderná barová stolička TAHIRA je vyrobená z kvalitných materiálov. Nohy sú vyrobené z masívu buka a sedák s chrbtovou opierkou a podrúčkami je čalúnený látkou vo farebnom prevedení: sivohnedá alebo béžová.
Farba:béžovásivohnedá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:drevo / látka
Rozmery:šírka: 53 cmvýška: 116 cmhĺbka: 54 cm
výška sedu: 80 cmhĺbka sedu: 36 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:16 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 80 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA | 116 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 16000.000g |