Barová stolička pravá koža / oceľ Dekorhome Sivá
181.80 €
Do obchodu
Tieto jednoduché, mäkké a praktické barové stoličky z pravej kože majú jedinečný dizajn. Budú sa skvele vynímať nielen v reštauráciách či baroch, ale aj u vás... Celý popis
Popis
Tieto jednoduché, mäkké a praktické barové stoličky z pravej kože majú jedinečný dizajn. Budú sa skvele vynímať nielen v reštauráciách či baroch, ale aj u vás doma v obývacej izbe alebo jedálni.
Stolička má sedadlo z pravej kože, ktorý je mäkký na dotyk, a keďže je rovnako opatrená opierkou na nohy, poskytne vám pri sedení príjemné pohodlie. Rám z práškovo lakovanej ocele navyše stoličku zaručuje mimoriadnu odolnosť a stoličky sa tiež ľahko presúva.
Farba:hnedá / čiernatmavohnedá / čierna (efekt brúsenej kože)sivá / čierna (efekt brúsenej kože)čierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:pravá koža / lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 37 cmhĺbka: 37 cmvýška: 76 cm
Hmotnosť:10,9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Industriálny |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Koža |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 10,9 kg |
| HĹBKA | 37 cm |
| DEKOR | Brúsená koža |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 37 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 10850.000g |