Barová stolička MILA H-2 Signal Sivá
74.30 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička MILA H-2 je čalúnená príjemnou zamatovou látkou Bluvel Velvet. Operadlo je zdobené prešívaním. Stolička stojí na kovovej podnoži s... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička MILA H-2 je čalúnená príjemnou zamatovou látkou Bluvel Velvet. Operadlo je zdobené prešívaním.
Stolička stojí na kovovej podnoži s opierkou na nohy. Podnož je lakovaná čiernou matnou farbou.
Farba:béžová / čiernazelená / čiernasivá / čiernačierna / čiernažltá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka Bluvel / kov
Rozmery:šírka: 43 cmvýška: 87 cm
hĺbka sedu: 40 cmvýška sedu: 60 cm
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 87 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 7000.000g |