Barová stolička METRO H-1 dýha Signal
139.30 €
Do obchodu
Barová stolička METRO H-1 je vyrobená z prírodnej dyhy a kovu. Stolička sa výborne hodí do modernej domácnosti či reštauračných, hotelových alebo... Celý popis
Popis
Barová stolička METRO H-1 je vyrobená z prírodnej dyhy a kovu.
Stolička sa výborne hodí do modernej domácnosti či reštauračných, hotelových alebo kaviarenských prevádzok.
Farba:čierna / dub
Materiál:dyha / kov
Rozmery:šírka: 35 cmhĺbka: 35 cmvýška: 75 cm
výška sedu: 75 cmšírka sedu: 35 cm
Hmotnosť:9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Dyha |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA SEDU | 75 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 35 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 35 cm |
| Hmotnosť | 9000.000g |