Barová stolička MARID Tempo Kondela
90.30 €
Do obchodu
Štýlová a maximálne pohodlná barová stolička MARIDA dodá vašej domácnosti elegantný charakter. Vyrobená je z pevnej hnedej látky, noha stoličky je z chrómu.... Celý popis
Popis
Štýlová a maximálne pohodlná barová stolička MARIDA dodá vašej domácnosti elegantný charakter.
Vyrobená je z pevnej hnedej látky, noha stoličky je z chrómu. Stolička je otočná, výšku sedu si môžete prispôsobiť vlastné potrebe. Disponuje tiež pohodlnou opierkou na nohy.
Farba:hnedá / chróm
materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 45 cmhĺbka: 48 cmvýška: 84 - 105 cm
hĺbka sedu: 37 cmvýška sedu: 62 - 83 cm
Hmotnosť:6,9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 37 cm |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 48 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,9 kg |
| DEKOR | Chróm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| Hmotnosť | 6900.000g |