Barová stolička LORASA NEW Tempo Kondela
67.60 €
Do obchodu
Vďaka barovej stoličke LORASA NEW a jej pôvabnému vzhľadu sa znova zamilujete do vašej kuchyne. Táto moderná stolička v sebe spája osobitosť s neprekonateľným... Celý popis
Popis
Vďaka barovej stoličke LORASA NEW a jej pôvabnému vzhľadu sa znova zamilujete do vašej kuchyne. Táto moderná stolička v sebe spája osobitosť s neprekonateľným pohodlím.Kovová výškovo nastaviteľná noha vám umožní prispôsobiť si stoličku svojim potrebám a pohodliu. Hnedá látka s efektom brúsenej kože robí zo stoličky krásnu ikonickú hviezdu, ktorá dodá šmrnc každému interiéru.Farba:hnedá / čiernaMateriál:látka s efektom brúsenej kože / kovRozmery:šírka: 45 cmhĺbka: 45 cmvýška: 82 - 102 cmšírka sedu: 45 cmhĺbka sedu: 40 cmvýška sedu: 61 - 81 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:7 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 81 cm |
| VÝŠKA SEDU | 61 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| Hmotnosť | 7000.000g |