Barová stolička LEORA 3 NEW Tempo Kondela
83.20 €
Do obchodu
BAROVÁ STOLIČKA LEORA 3 NEW Predstavte si, že každá vaša ranná káva alebo večerný drink bude zážitkom, ktorý umocní dokonale navrhnutá barová stolička LEORA 3... Celý popis
Popis
BAROVÁ STOLIČKA LEORA 3 NEW
Predstavte si, že každá vaša ranná káva alebo večerný drink bude zážitkom, ktorý umocní dokonale navrhnutá barová stolička LEORA 3 NEW. Tento šikovný kúsok nábytku kombinuje moderný dizajn s neuveriteľným komfortom, a to všetko zabalené do esteticky nadupanej podoby, ktorá oživí každú kuchyňu či bar.
ELEGANTNÝ DIZAJN
Zabudnite na obyčajné stoličky! LEORA 3 NEW vás pozýva na sedenie na prvotriedne prešívanom sedáku z čiernej ekokože, ktorý je podporený pevnou kovovou konštrukciou v elegantnom chrómovom finiši.
NASTAVITEĽNÝ KOMFORT
Vďaka otočnému a výškovo nastaviteľnému mechanizmu, ktorý sa ovláda jednoduchou páčkou, si môžete stoličku prispôsobiť presne podľa svojich potrieb. Či už máte vyšší kuchynský pult alebo barový stôl, LEORA 3 NEW poskytuje pohodlné sedenie pripravené na akúkoľvek situáciu.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:čierna / chróm
Materiál:ekokoža / kov
Rozmery:šírka: 45 cmhĺbka: 43 cmvýška: 82 - 104 cm
šírka sedu: 45 cmhĺbka sedu: 35 cmvýška sedu: 60 - 80 cm
šírka chrbtovej opierky: 20 cmvýška chrbtovej opierky: 20 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:8,3 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 8,3 kg |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| Hmotnosť | 8300.000g |