Barová stolička LEORA 2 NEW ekokoža / kov Tempo Kondela Čierna
88.70 €
Do obchodu
Moderná a esteticky nápaditá barová stolička Leora 2 NEW má dekoratívne prešívané sedadlo potiahnuté čiernou alebo bielou ekokožou, ktoré sedia pevne ukotvené... Celý popis
Popis
Moderná a esteticky nápaditá barová stolička Leora 2 NEW má dekoratívne prešívané sedadlo potiahnuté čiernou alebo bielou ekokožou, ktoré sedia pevne ukotvené na konštrukcii z chrómovaného kovu.
Leora 2 NEW je jedinečná svojím otočným a výškovo nastaviteľným sedadlom s opierkami, ktorými sa môže pochváliť len veľmi málo barových stoličiek. Kovové opierky sú zjemnené látkou. Výšku sedadla si jednoducho nastavíte pomocou páčky.
Farba:biela / chrómčierna / chróm
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:ekokoža / kov
Rozmery:šírka: 52 cmhĺbka: 55 cmvýška: 89 - 110 cm
hĺbka sedu: 39 cmvýška sedu: 62 - 83 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:8,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 55 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 8,3 kg |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| ŠÍRKA | 52,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 8300.000g |