Barová stolička látka / kov Dekorhome Vínová
86.60 €
Do obchodu
Táto otočná barová stolička s moderným dizajnom je neprehliadnuteľný doplnok do vašej domácnosti. Stolička je čalúnená mäkkou látkou a zaistí vám optimálne... Celý popis
Popis
Táto otočná barová stolička s moderným dizajnom je neprehliadnuteľný doplnok do vašej domácnosti.
Stolička je čalúnená mäkkou látkou a zaistí vám optimálne pohodlie.
Rám z chrómovanej ocele zaručuje mimoriadnu odolnosť a stabilitu.
Výšku otočnej stoličky ľahko upravíte mechanizmom s plynovým piestom.
Stolička je otočná o 360 stupňov, čo jej dodáva skvelú flexibilitu.
Farba:krémovážltávínovázelenámodráhnedásvetlo sivátmavo sivátaupečierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 40 cmhĺbka: 43 cmvýška: 71 - 85,5 cm
výška operadla: 35,5 cm
priemer základne: 41 cm
Hmotnosť:6,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA | 85,5 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| HĹBKA | 43 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| BAREVNÁ VARIANTA | Vínová |
| Hmotnosť | 6500.000g |