Barová stolička látka / kov Dekorhome Horčicová
83.80 €
Do obchodu
Vychutnajte si pohár vína, dajte si niečo na zub alebo si len tak oddýchnite na tejto barovej stoličke. Barová stolička je čalúnená príjemnou látkou a... Celý popis
Popis
Vychutnajte si pohár vína, dajte si niečo na zub alebo si len tak oddýchnite na tejto barovej stoličke.
Barová stolička je čalúnená príjemnou látkou a poskytne vám optimálny komfort pri sedení. Podstava z chrómovanej ocele zaručuje mimoriadnu odolnosť. Výšku barovej stoličky navyše ľahko upravíte pomocou mechanizmu s plynovým piestom. Barová stolička predstavuje dokonalý doplnok do každého funkčného baru alebo jedálne.
Farba:krémováhorčicovávínovámodrázelenáhnedásvetlo sivátmavo sivátaupečierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 41 cmhĺbka: 45 cmvýška: 90 - 105 cm
priemer základne: 41 cm
Hmotnosť:5,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 5,8 kg |
| HĹBKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| BAREVNÁ VARIANTA | Horčicová |
| Hmotnosť | 5750.000g |