Barová stolička látka / buk Dekorhome Tmavosivá
83.70 €
Do obchodu
Dodajte svojej domácnosti moderný ráz s našou elegantnou barovou stoličkou! Vyniká svojim nápaditým súčasným designom, esteticky pôsobivým vzhľadom a... Celý popis
Popis
Dodajte svojej domácnosti moderný ráz s našou elegantnou barovou stoličkou! Vyniká svojim nápaditým súčasným designom, esteticky pôsobivým vzhľadom a mimoriadnym komfortom.
Sedák je čalúnený na dotyk mäkkou látkou s jemným polstrovaním, aby sa vám na ňom dobre sedelo. Nohy z bukového dreva stoličku zaisťujú stabilitu a nenáročnú údržbu. Krčmová stolička má tiež vstavanú opierku na nohy pre lepšiu oporu a príjemnejší odpočinok.
Zostavenie barovej stoličky je ľahké.
Farba:sivohnedá taupe / tmavohnedásvetlosivá / tmavohnedátmavosivá / tmavohnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / bukové drevo
Rozmery:šírka: 41 cmhĺbka: 42 cmvýška: 79 cm
Hmotnosť:4,9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 79 cm |
| HĹBKA | 42 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,9 kg |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 4900.000g |