Barová stolička látka / buk Dekorhome Svetlosivá
170.30 €
Do obchodu
Dodajte svojej domácnosti moderný ráz s našou elegantnou barovú stoličiek s opierkami! Vyniká svojím nápaditým súčasným dizajnom, esteticky pôsobivým vzhľadom... Celý popis
Popis
Dodajte svojej domácnosti moderný ráz s našou elegantnou barovú stoličiek s opierkami! Vyniká svojím nápaditým súčasným dizajnom, esteticky pôsobivým vzhľadom a mimoriadnym komfortom.
Sedák je čalúnený na dotyk mäkkou látkou s jemným polstrovaním, aby sa vám na ňom dobre sedelo. Nohy z bukového dreva stoličku zaisťujú stabilitu a nenáročnú údržbu. Krčmárka stolička má tiež podrúčky a vstavanou opierku na nohy pre lepšiu oporu a príjemnejšie odpočinok.
Zostavenie barové stoličky je jednoduché.
Farba:sivohnedá taupe / buksvetlosivá / buktmavosivá / buk
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka / masívne drevo
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 52 cmvýška: 98 cm
Hmotnosť:8,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 8,8 kg |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 8800.000g |