Barová stolička LAHELA Tempo Kondela Hnedá
79.00 €
Do obchodu
Barová stolička LAHELA sa bude elegantne vynímať pri barovom pulte alebo pri vyššom stolíku v jedálni. Sedenie na nej je veľmi príjemné a pohodlné.Konštrukcia... Celý popis
Popis
Barová stolička LAHELA sa bude elegantne vynímať pri barovom pulte alebo pri vyššom stolíku v jedálni. Sedenie na nej je veľmi príjemné a pohodlné.Konštrukcia stoličky je vyrobená z kovu v čiernej farbe, sedacia časť je čalúnená odolnou látkou. Výšku stoličky si môžete nastaviť pomocou páčky pod sedadlom. V spodnej časti nájdete oporu pre nohy. Stolička má otočné sedadlo.Zaujme aj dekoratívne prešitie, ktoré zvýraznia celý dizajn stoličky. S barovou stoličkou LAHELA vám drink pri barovom pulte bude chutiť úplne inak.Farba:smaragdováhnedásiváVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:látka / kovRozmery:šírka: 44 cmhĺbka: 50 cmvýška: 91-112 cmvýška sedu: 62-83 cmhĺbka sedu: 35 cmšírka sedu: 44 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:7,4 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 112 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,4 kg |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 7400.000g |