Barová stolička LADON Dekorhome Sivá
146.60 €
Do obchodu
Dizajnová barová stolička je čalúnená zamatovou látkou v troch farbách: horčicová, zelená a sivá. Stolička stojí na kovovej podnoži lakovanej v čiernej farbe.... Celý popis
Popis
Dizajnová barová stolička je čalúnená zamatovou látkou v troch farbách: horčicová, zelená a sivá. Stolička stojí na kovovej podnoži lakovanej v čiernej farbe.
Barová stolička má celúčalúnené podrúčky a je zdobená dekoratívnym prešívaním.
Farba:horčicová / čiernazelená / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamat (100% polyester) / kov
Rozmery:šírka: 57 cmhĺbka: 53 cmvýška: 100 cm
šírka sedu: 39 cmhĺbka sedu: 36 cmvýška sedu: 76 cm
výška chrbtovej opierky: 30 cmvýška podrúčiek: 17 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| HĹBKA SEDU | 36 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 53 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 39 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 9400.000g |