Barová stolička HWC-L76
148.60 €
Do obchodu
Táto barová stolička sa vyznačuje priemyselným designom, ktorý hladko zapadne do vášho obytného priestoru. So svojim stabilným rámom zaručuje nielen odolnosť,... Celý popis
Popis
Táto barová stolička sa vyznačuje priemyselným designom, ktorý hladko zapadne do vášho obytného priestoru. So svojim stabilným rámom zaručuje nielen odolnosť, ale taktiež ponúka bezpečné postavenie vďaka integrovaným chráničom podlahy.
Sedák má atraktívnu štruktúru, ktorá dodáva stoličke zvláštny vzhľad. Voskom ošetrený povrch je vyrobený z kvalitného masívneho dreva a ponúka teplý a prirodzený vzhľad.
Farba:
prírodná hnedá / čierna
Materiál:
masívne jedľové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 41 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 93 cm
šírka sedu: 32 cm
hĺbka sedu: 32 cm
výška sedu: 76 cm
výška opierky chrbta: 18 cm
Hmotnosť:
9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| VÝŠKA | 93 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| HĹBKA SEDU | 32 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| DEKOR | Jedľa |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 18 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 32 cm |
| Hmotnosť | 9048.000g |