Barová stolička HWC-C22 Tmavohnedá
75.90 €
Do obchodu
Predstavte si dokonalú barovú stoličku, ktorá skĺbuje komfort a moderný design. Vďaka plynulému 360 ° otočnému mechanizmu si užijete flexibilitu pohľadu a... Celý popis
Popis
Predstavte si dokonalú barovú stoličku, ktorá skĺbuje komfort a moderný design. Vďaka plynulému 360 ° otočnému mechanizmu si užijete flexibilitu pohľadu a vďaka plynulému nastaveniu výšky si vytvoríte ideálne posedenie. Bez ohľadu na to, či zvolíte textilný variant pre mäkkosť alebo umelú kožu pre luxus, táto barová stolička zaručuje pohodlné a pokojné posedenie. Na spodnej strane nohy je pogumovanie.
Farba:
krémová / chróm (umelá koža)
sivá / chróm (látka)
tmavosivá (látka)
čierna / chróm (umelá koža)
tmavo hnedá / chróm (imitácia semišu)
svetlosivá / chróm (imitácia semišu)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / umelá koža / kov / guma
Rozmery:
šírka: 35 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 43 - 55 cm
šírka sedu: 35 cm
hĺbka sedu: 35 cm
výška sedu: 43 - 55
Hmotnosť:
4,5 kg
Nosnosť:
120 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| MATERIÁL | Guma |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,5 kg |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| PRIEMER | 35 cm |
| DEKOR | Chróm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| ŠÍRKA SEDU | 35 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavohnedá |
| Hmotnosť | 4750.000g |