Barová stolička HWC-A73 Čierna
157.10 €
Do obchodu
Naša nová kovová séria zaujme svojim jednoduchým a trendy priemyselným dizajnom. Minimalistický nábytok je možné skvele kombinovať s takmer akýmkoľvek druhom... Celý popis
Popis
Naša nová kovová séria zaujme svojim jednoduchým a trendy priemyselným dizajnom. Minimalistický nábytok je možné skvele kombinovať s takmer akýmkoľvek druhom nábytku a napriek tomu svojimi jasnými líniami vizuálne zvýrazní vaše prostredie.
Táto šik barová stolička vyniká extra vysokým operadlom, ktoré spolu s pohodlnou podnožkou zaisťuje dokonalý komfort sedenia aj po dlhú dobu. Pod sedadlom sú priečne výstuhy pre dodatočnú stabilitu. Barová stolička sa navyše veľmi ľahko udržuje vďaka práškovo lakovanému povrchu a možno ju ľahko čistiť vlhkou handričkou.
Farba:
červená
sivá
čierna
biela
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 117 cm
výška sedu: 77 cm
šírka sedu: 35 cm
hĺbka sedu: 35 cm
výška opierky na nohy: 32 cm (od podlahy)
výška opierky chrbta: 44 cm
Hmotnosť:
7,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 44 cm |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 77 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 117 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,2 kg |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 35 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 7200.000g |