Barová stolička HILDA Tempo Kondela
51.20 €
Do obchodu
Moderná barová stolička HILDA je vyrobená z chrómovej nohy s opierkou na nohy a mäkkého sedadla čalúneného látkou a ekokožou. Čalúnenie má dekoratívne... Celý popis
Popis
Moderná barová stolička HILDA je vyrobená z chrómovej nohy s opierkou na nohy a mäkkého sedadla čalúneného látkou a ekokožou. Čalúnenie má dekoratívne prešitie.
Stolička je výškovo nastaviteľná a otočná.
Farba:sivá
Materiál:chróm / látka / ekokoža
Rozmery:šírka: 39,5 cmvýška: 87,5 - 108,5 cmhĺbka: 46 cm
výška sedu: 61 - 83 cmhĺbka sedu: 48 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:8,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 61 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 87,5 cm |
| VÝŠKA | 108,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,2 kg |
| ŠÍRKA | 39,5 cm |
| DEKOR | Chróm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| Hmotnosť | 8200.000g |