Barová stolička H89 Halmar Sivá
51.70 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička H89 má sedadlo a operadlo potiahnuté eko kožou v dvoch farebných variantoch: hnedá a sivá. Stojí na čiernej kovovej podnoži.... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička H89 má sedadlo a operadlo potiahnuté eko kožou v dvoch farebných variantoch: hnedá a sivá. Stojí na čiernej kovovej podnoži.
Stolička je výškovo nastaviteľná.
Farba:siváhnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:eko koža / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 41 cmhĺbka: 48 cmvýška: 88 - 108 cm
výška sedu: 64 - 84 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:8,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| VÝŠKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 64 cm |
| VÝŠKA SEDU | 84 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,3 kg |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 8300.000g |