Barová stolička H86 Halmar
64.20 €
Do obchodu
Barová stolička H86 so svojim jednoduchým škandinávskym dizajnom hodí ako do reštauračných a kaviarenských prevádzok, tak do moderných domácností. Stolička má... Celý popis
Popis
Barová stolička H86 so svojim jednoduchým škandinávskym dizajnom hodí ako do reštauračných a kaviarenských prevádzok, tak do moderných domácností.
Stolička má podnož vyrobenú z ohýbanej preglejky.
Biely plastový sedák je pohodlne polstrovaný šedú tkaninou.
Farba:biela / sivá / prírodný
Materiál:preglejka / plast / látka
Rozmery:šírka: 43 cmhĺbka: 42 cmvýška: 81 cm
výška sedu: 76 cm
Hmotnosť:6,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 6,4 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| HĹBKA SEDU | 37 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 37 cm |
| Hmotnosť | 6400.000g |