Barová stolička H123 Halmar Čierna
113.50 €
Do obchodu
BAROVÁ STOLIČKA H123 Objavte krásu a funkčnosť v jedinom kúsku - barovej stoličke H123. Tento špičkový kúsok kombinuje moderný dizajn s klasickými materiálmi... Celý popis
Popis
BAROVÁ STOLIČKA H123
Objavte krásu a funkčnosť v jedinom kúsku - barovej stoličke H123. Tento špičkový kúsok kombinuje moderný dizajn s klasickými materiálmi a zároveň ponúka pohodlie, ktoré prekoná vaše očakávania. S touto stoličkou prinesie do svojho interiéru nielen praktickosť, ale aj nevšedný štýl.
ELEGANTNÝ DIZAJN
Barová stolička H123 je vyrobená z kvalitnej preglejky s atraktívnym orechovým dekorom, ktorý dokonale ladí s prešívanou eko kožou, dostupnou v dvoch elegantných farebných variantoch - sivá a čierna. Zvoľte si farbu, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu priestoru a štýlu, a užite si novú úroveň komfortu a elegancie.
orech / sivá
orech / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
KOMFORTNÉ SEDENIE
Navrhnutá s ohľadom na estetiku aj funkčnosť, disponuje pohodlným sedákom a operadlom, ktoré sú ergonomicky tvarované pre dokonalé sedenie. Štýlový chrómovaný krúžok slúži ako praktická a zároveň dekoratívna opierka na nohy.
UNIVERZÁLNE POUŽITIE
Ideálne pre domácnosti aj komerčné priestory ako sú bary či reštaurácie. Nenechajte si ujsť šancu obohatiť svoj domov či pracovný priestor o túto štýlovú a pohodlnú barovú stoličku H123.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:preglejka / chrómovaná oceľ / eko koža
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 51 cmvýška: 92 cm
šírka sedu: 43 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 62 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:8,8 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| DEKOR | Orech |
| DEKOR | Chróm |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 8,8 kg |
| HĹBKA | 51 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA SEDU | 63 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 8800.000g |