Barová stolička H120 Halmar Čierna
71.10 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička H120 svojim luxusným dizajnom vynikne pri každom barovom stole. Zlatá chrómová noha dodáva stoličke na elegancii a originalite.... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička H120 svojim luxusným dizajnom vynikne pri každom barovom stole. Zlatá chrómová noha dodáva stoličke na elegancii a originalite.
Stolička je čalúnená jemnou zamatovou látkou Velvet v niekoľkých farebných variantoch. Predná strana sedadla je dekoratívne prešívaná, zadná strana je hladká. Silné polstrovanie sedadla a opierka na nohy prináša maximálne pohodlné posedenie. Barová stolička je navyše výškovo nastaviteľná pomocou páčky pod sedadlom.
Farba:tmavozelená / zlatásivá / zlatáčierna / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka Velvet / chrómovaná oceľ
Rozmery:šírka: 43 cmhĺbka: 44 cmvýška: 84 - 106 cm
výška sedu: 62 - 84 cm
Nosnosť:100 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| VÝŠKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA | 44 cm |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 84 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm |
| DEKOR | Chróm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 10000.000g |