Barová stolička H119 Halmar
64.20 €
Do obchodu
Moderná barová stolička H119 je čalúnená jemnou "chlpatou" látkou v krémovom prevedení. Operadlo je zaoblené pre ešte väčšie pohodlie. Stolička stojí na... Celý popis
Popis
Moderná barová stolička H119 je čalúnená jemnou "chlpatou" látkou v krémovom prevedení. Operadlo je zaoblené pre ešte väčšie pohodlie. Stolička stojí na oceľovej podnoži lakovanej čiernou farbou. Podnož je doplnená o praktickú opierku na nohy.
Farba:krémová / čierna
Materiál:látka / lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 54 cmhĺbka: 53 cmvýška: 92 cm
výška sedu: 65 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA | 53 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA SEDU | 65 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| Hmotnosť | 7000.000g |