Barová stolička H118 Halmar Sivá
119.80 €
Do obchodu
Dizajnová barová stolička H118 so sedákom vajcového tvaru vás prekvapí svojim pohodlným a priestranným sedákom. Je to také kresielko na vysokej podnoži, ktoré... Celý popis
Popis
Dizajnová barová stolička H118 so sedákom vajcového tvaru vás prekvapí svojim pohodlným a priestranným sedákom. Je to také kresielko na vysokej podnoži, ktoré navyše pôsobí luxusným dojmom.
Sedák s operadlom vajcového tvaru je čalúnený látkou v niekoľkých farebných variantoch. Celý je usadený na kovovej čiernej podnoži, ktorá disponuje opierkou na nohy pre väčšie pohodlie pri sedení.Farba:béžová / čiernasivá / čiernaviacfarebná / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:lakovaná oceľ / látka
Rozmery:šírka: 53 cmhĺbka: 57 cmvýška: 90 cm
výška sedu: 65 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Viacfarebné |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA | 57 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA SEDU | 65 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 10000.000g |