Barová stolička H116 Halmar Sivá
90.30 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička H116 s chrómovou podnožou v trendy zlatej farbe a priestranným mäkkým sedákom, ktorý je príjemnou látkou v niekoľkých farebných... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička H116 s chrómovou podnožou v trendy zlatej farbe a priestranným mäkkým sedákom, ktorý je príjemnou látkou v niekoľkých farebných variantoch. Stolička je opatrená vysokým zaobleným operadlom a opierkou na nohy.
Prineste kúsok elegancie a luxusu do vašej domácnosti s barovou stoličkou H116.
Farba:zlatá / krémovázlatá / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:chrómovaná oceľ / látka
Rozmery:šírka: 50 cmhĺbka: 59 cmvýška: 101 cm
výška sedu: 75 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| VÝŠKA SEDU | 75 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 59 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 7000.000g |