Barová stolička H115 Halmar Zelená
77.20 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička H115 s kovovou podnožou v trendy zlatej farbe a okrúhlym sedákom, ktorý je čalúnený zamatovou látkou v niekoľkých farebných... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička H115 s kovovou podnožou v trendy zlatej farbe a okrúhlym sedákom, ktorý je čalúnený zamatovou látkou v niekoľkých farebných variantoch. Stolička je opatrená pohodlným zaobleným operadlom s dekoratívnym prešívaním a opierkou na nohy.
Prineste kúsok elegancie a luxusu do vašej domácnosti s barovou stoličkou H115.
Farba:zlatá / zelenázlatá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:lakovaná oceľ / látka
Rozmery:šírka: 45 cmhĺbka: 54 cmvýška: 90 cm
výška sedu: 64 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 64 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 7000.000g |