Barová stolička H113 Halmar
85.80 €
Do obchodu
Dizajnová barová stolička H113 vynikne svojim elegantným a zároveň netradičným štýlom. Je navyše vďaka silnému sedáku a tvarovanému operadlu veľmi pohodlná.... Celý popis
Popis
Dizajnová barová stolička H113 vynikne svojim elegantným a zároveň netradičným štýlom. Je navyše vďaka silnému sedáku a tvarovanému operadlu veľmi pohodlná.
Stolička je čalúnená v kombinácii čiernej zamatovej látky použitej na sedák a károvanej bielo-čiernej látky na tvarované operadlo. Eleganciu jej dodávajú štyri tenké oceľové nohy lakované v trendy zlatej farbe.
Farba:čierna / biela / zlatá
Materiál:zamatová látka / látka / kov
Rozmery:šírka: 47 cmhĺbka: 55 cmvýška: 85 cm
výška sedu: 65 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 65 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| Hmotnosť | 7000.000g |