Barová stolička H112 Halmar Zelená
94.00 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička s chrómovou podnožou v trendy zlatej farbe a okrúhlym sedákom, ktorý je čalúnený zamatovou látkou v niekoľkých farebných variantoch.... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička s chrómovou podnožou v trendy zlatej farbe a okrúhlym sedákom, ktorý je čalúnený zamatovou látkou v niekoľkých farebných variantoch. Stolička je opatrená pohodlným zaobleným sedadlom s dekoratívnym prešívaním a opierkou na nohy.
Prineste kúsok elegancie a luxusu do vašej domácnosti s barovou stoličkou H112.
Farba:zlatá / zelenázlatá / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:chrómovaná oceľ / látka
Rozmery:šírka: 58 cmhĺbka: 52 cmvýška: 87 cm
výška sedu: 62 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 87 cm |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA | 52 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| DEKOR | Chróm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 7000.000g |