Barová stolička H109 Halmar
86.40 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička H109 s nastaviteľnou výškou s veľkorysým rozsahom až 20 cm zaujme na prvý pohľad. Stolička stojí na chrómovej podnoži, ktorá je... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička H109 s nastaviteľnou výškou s veľkorysým rozsahom až 20 cm zaujme na prvý pohľad.
Stolička stojí na chrómovej podnoži, ktorá je výškovo nastaviteľná. Okrúhly sedák je silne polstrovaný a čalúnený jemnou "chlpatou" látkou v krémovej farbe. Operadlo je vyrobené z ohýbanej preglejky v nestarnúcom orechovom dekore.
Farba:krémová / orech / chróm
Materiál:látka / preglejka / kov
Rozmery:šírka: 45 cmhĺbka: 49 cmvýška: 85 - 105 cm
výška sedu: 61 - 81 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| DEKOR | Orech |
|---|---|
| DEKOR | Chróm |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Krémová |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 81 cm |
| VÝŠKA SEDU | 61 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| Hmotnosť | 7000.000g |