Barová stolička H108 Halmar Tmavo zelená
75.30 €
Do obchodu
Moderná barová stolička H108 je čalúnená zamatovou látkou Velvet v niekoľkých farebných variantoch. Okrúhly sedák je usadený na kovovej podnoži, ktorá je... Celý popis
Popis
Moderná barová stolička H108 je čalúnená zamatovou látkou Velvet v niekoľkých farebných variantoch. Okrúhly sedák je usadený na kovovej podnoži, ktorá je tvorená štyrmi nohami.
Stolička sa vďaka svojmu neutrálnemu vzhľadu hodí ako do industriálne zariadených priestorov, tak do všetkých moderných interiérov.
Farba:tmavozelená / čiernasivá / čierna
Výber poťahu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 42 cmhĺbka: 48 cmvýška: 92 cm
výška sedu: 65 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 92 cm |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA SEDU | 65 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavo zelená |
| Hmotnosť | 10000.000g |