Barová stolička H106 Halmar Sivá
77.20 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička H106 je čalúnená zamatovou látkou Velvet v dvoch farebných variantoch: zelená a sivá. Stojí na kovovej podnoži v čiernej farbe.... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička H106 je čalúnená zamatovou látkou Velvet v dvoch farebných variantoch: zelená a sivá. Stojí na kovovej podnoži v čiernej farbe. Špičky nožičiek sú ozvláštnené o zlaté špičky.
Farba:zelená / čierna / zlatásivá / čierna / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 58 cmhĺbka: 58 cmvýška: 96 cm
výška sedu: 67 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| OPIERKY RUK | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 67 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 10000.000g |