Barová stolička H104 Halmar Sivá
79.00 €
Do obchodu
Moderná barová stolička H104 je čalúnená látkou v dvoch farebných variantoch: béžová a sivá. Stojí na pevnej podnoži z lakovanej ocele v čiernej... Celý popis
Popis
Moderná barová stolička H104 je čalúnená látkou v dvoch farebných variantoch: béžová a sivá. Stojí na pevnej podnoži z lakovanej ocele v čiernej farbe.Farba:béžová / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 53 cmvýška: 90 - 112 cm
výška sedu: 61 - 83 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 112 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 61 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 10000.000g |