Barová stolička H103 Halmar Sivá
84.60 €
Do obchodu
Moderná barová stolička H103 pôsobí elegantným a luxusným dojmom. Stolička je čalúnená jemnou látkou Velvet v dvoch farebných variantoch: sivá a tmavozelená.... Celý popis
Popis
Moderná barová stolička H103 pôsobí elegantným a luxusným dojmom.
Stolička je čalúnená jemnou látkou Velvet v dvoch farebných variantoch: sivá a tmavozelená. Stojí na čiernej oceľovej nohe a pýši sa pohodlnými opierkami na ruky. Stolička je výškovo nastaviteľná.
Farba:tmavozelenásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka Velvet / lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 55 cmvýška: 91 - 114 cm
výška sedu: 62 - 84 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 92 cm |
| VÝŠKA | 114 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 84 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 10000.000g |