Barová stolička H102 Halmar Čierna
52.10 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička H102 prekvapí svojou pohodnosťou. Štýlovo sa hodí do každej modernej domácnosti. Stolička je čalúnená príjemnou zamatovou látkou v... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička H102 prekvapí svojou pohodnosťou. Štýlovo sa hodí do každej modernej domácnosti.
Stolička je čalúnená príjemnou zamatovou látkou v štyroch farebných variantoch: tmavozelená, modrá, sivá a čierna. Stojí na centrálnej kovovej podnoži z ocele práškovo lakovanej čiernou farbou. Stolička disponuje nastaviteľnou výškou sedu.
Farba:modrá / čiernatmavozelená / čiernasivá / čiernačierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 53 cmhĺbka: 48 cmvýška: 78 - 100 cm
výška sedu: 62 - 84 cm
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 84 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 7000.000g |