Barová stolička H101 Halmar Béžová
53.90 €
Do obchodu
BAROVÁ STOLIČKA H101 Objavte dokonalého spojenca pre vaše nezabudnuteľné večery aj bežné chvíle pri bare - barovú stoličku H101. Nielenže zaujme svojim... Celý popis
Popis
BAROVÁ STOLIČKA H101
Objavte dokonalého spojenca pre vaše nezabudnuteľné večery aj bežné chvíle pri bare - barovú stoličku H101. Nielenže zaujme svojim elegantným dizajnom, ale aj sa stane vašim obľúbeným miestom pre relaxáciu a odpočinok. Predstavujeme vám stoličku, ktorá prekračuje hranice bežného pohodlia a prináša šmrnc každej miestnosti.
ŠTÝLOVÝ DOPLNOK V MNOHÝCH FARBIÁCH
Barová stolička H101 je ako stvorená pre tých, ktorí chcú svojmu domovu dodať moderný a sofistikovaný vzhľad. Voľba medzi niekoľkými farebnými variantmi znamená, že si môžete vybrať presne tú, ktorá najviac ladí s vašim interiérom. Na spestrenie interiéru je zaujímavé farby stoličiek nakombinovať a vytvoriť si tak jedinečnú atmosféru.
béžová / čierna
modrá / čierna
sivá / čierna
tmavozelená / čierna
čierna/ čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
KOMBINÁCIA POHODLIA A ELEGANCIE
Zamatová látka, ktorou je stolička čalúnená, je synonymom pre luxus a pohodlie. K tomu pridajte nastaviteľnú výšku sedu a získate flexibilitu, ktorá vyhovie každej postave a každému baru či kuchynskému pultu.
STABILITA A TRVANLIVOSŤ
Centrálna kovová podnož z práškovo lakovanej ocele zaisťuje stoličku H101 nielen stabilnú oporu, ale aj dlhodobú odolnosť a jednoduchú údržbu. A s nosnosťou až 120 kg si môžete byť istí, že vaša stolička vydrží testom času aj intenzívnym používaním.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:šírka: 47 cmhĺbka: 45 cmvýška: 84 - 106 cmšírka sedu: 42 cmhĺbka sedu: 37 cmvýška sedu: 60 - 82 cmNosnosť: 120 kgHmotnosť: 7 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 37 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 82 cm |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 7000.000g |