Barová stolička H-96 Halmar Modrá
55.80 €
Do obchodu
Barová stolička H-96 je čalúnená zamatovou látkou v niekoľkých farebných variantoch.Podnož je z čierno lakované ocele.Farba:béžová / čiernasivá / čiernatmavo... Celý popis
Popis
Barová stolička H-96 je čalúnená zamatovou látkou v niekoľkých farebných variantoch.Podnož je z čierno lakované ocele.Farba:béžová / čiernasivá / čiernatmavo zelená / čiernamodrá / čiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Rozmery:šírka: 48 cmhĺbka: 49 cmvýška: 89 cmvýška sedu: 65 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:5,8 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 5,8 kg |
| HĹBKA | 49 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA SEDU | 65 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 5800.000g |