Barová stolička H-95 Halmar Sivá
53.90 €
Do obchodu
Barová stolička H-95 je čalúnená zamatovou látkou v niekoľkých trendy farebných variantoch. Podnož je z čierno lakovanej ocele. Farba:béžová / čiernasivá /... Celý popis
Popis
Barová stolička H-95 je čalúnená zamatovou látkou v niekoľkých trendy farebných variantoch.
Podnož je z čierno lakovanej ocele.
Farba:béžová / čiernasivá / čiernatmavozelená / čiernamodrá / čiernačierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 43 cmhĺbka: 44 cmvýška: 84 - 106 cm
výška sedu: 62 - 84 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| VÝŠKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA | 44 cm |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 84 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 7000.000g |