Barová stolička H-93 Halmar Modrá
77.50 €
Do obchodu
Barová stolička H-93 je čalúnená látkou v niekoľkých farebných variantoch.Stabilné nohy sú z masívneho dreva v dekore orech. Farba: tmavosivá / orech modrá /... Celý popis
Popis
Barová stolička H-93 je čalúnená látkou v niekoľkých farebných variantoch.Stabilné nohy sú z masívneho dreva v dekore orech.
Farba:
tmavosivá / orech
modrá / orechtmavo zelená / orechFarbu zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
látka / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 52 cm
výška: 97 cm
výška sedu: 76 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8,1 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| DEKOR | Orech |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,1 kg |
| HĹBKA | 52 cm |
| ŠTÝL | Elegantný |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 8100.000g |