Barová stolička H-69 Halmar
64.20 €
Do obchodu
Barová stolička H-69 je vyrobená v kombinácii chrómovej oceli a eko kože. Centrálne podnož má okrúhlu základňu a priečku na nohy z chrómovej ocele. Sedák je... Celý popis
Popis
Barová stolička H-69 je vyrobená v kombinácii chrómovej oceli a eko kože. Centrálne podnož má okrúhlu základňu a priečku na nohy z chrómovej ocele. Sedák je potiahnutý eko kožou v čiernej farbe.
Farba:čierna / chróm
Materiál:chrómová oceľ / eko kožaRozmery:šírka: 48 cmhĺbka: 55 cmvýška: 91-111 cm
výška sedu: 61-81 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:8,5 kg
Dodávané v demonte.
.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| VÝŠKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 81 cm |
| VÝŠKA SEDU | 61 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| DEKOR | Chróm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| Hmotnosť | 8500.000g |